Media Image Metadata (1.0.4) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Country
nn: Land

en: Category
nn: Kategori

en: City
nn: By

en: Credit
nn: Kreditt
