Media Image Metadata (1.0.4) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Country
pl: Państwo

en: Category
pl: Kategoria

en: Date Created
pl: Data utworzenia

en: City
pl: Miasto

en: Source
pl: Źródło

en: Caption
pl: Podpis

en: Province
pl: Województwo

en: Copyright
pl: Prawa autorskie

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Alt text
pl: Tekst alternatywny

en: Urgency
pl: Ważność

en: "Image" media source configuration
pl: Konfiguracja źródła mediów typu "Obraz"
