Media Image Metadata (1.0.4) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Country
sk: Krajina

en: Category
sk: Kategória

en: Media
sk: Médiá

en: City
sk: Mesto

en: Source
sk: Zdroj

en: Caption
sk: Popis

en: Province
sk: Provincia

en: Credit
sk: Kredit

en: "Image" media source configuration
sk: Konfigurácia zdroja média "Obrázok"
