Media Image Metadata (1.0.4) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Country
th: ประเทศ

en: Category
th: หมวดหมู่

en: Media
th: สื่อ

en: City
th: จังหวัด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Province
th: จังหวัด

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์
