Media Image Metadata (1.0.5) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Country
ar: الدولة

en: Category
ar: التصنيف

en: Media
ar: ميديا

en: Source
ar: المصدر

en: Caption
ar: شرح

en: Copyright
ar: جميع الحقوق محفوظة
