Media Image Metadata (1.0.6) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Country
be: Краіна

en: Category
be: Катэгорыя

en: Media
be: Мультымедыя

en: Source
be: Крыніца

en: Caption
be: Загаловак
