Media Image Metadata (1.0.6) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Country
et: Riik

en: Category
et: Kategooria

en: Media
et: Meedia

en: City
et: Linn

en: Source
et: Allikas

en: Caption
et: Pealkiri

en: Credit
et: Kreedit

en: Alt text
et: Alternatiivkirjeldus

en: "Image" media source configuration
et: "Pilt" meedia allika konfiguratsioon
