Media Image Metadata (1.0.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Country
eu: Herria

en: Category
eu: Kategoria

en: Source
eu: Iturburua
