Media Image Metadata (1.0.6) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Country
fr: Pays

en: Category
fr: Catégorie

en: Date Created
fr: Date de création

en: Media
fr: Média

en: City
fr: Ville

en: Caption
fr: Légende

en: Credit
fr: Crédit

en: Headline
fr: Titre principal

en: Alt text
fr: Texte alternatif

en: "Image" media source configuration
fr: Configuration de la source du média "Image"
