Media Image Metadata (1.0.6) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Country
he: מדינה

en: Category
he: קטגוריה

en: Media
he: מדיה

en: City
he: עיר

en: Source
he: מקור

en: Caption
he: כותרת (Caption)

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Alt text
he: טקסט חלופי
