Media Image Metadata (1.0.6) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Country
lt: Šalis

en: Category
lt: Kategorija

en: City
lt: Miestas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Caption
lt: Antraštė

en: Credit
lt: Kreditas
