Media Image Metadata (1.0.5) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Country
bs: Zemlja

en: Category
bs: Kategorija

en: Source
bs: Izvor

en: Alt text
bs: Alt tekst
