Media Image Metadata (1.0.5) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Country
cy: Gwlad

en: Category
cy: Categori

en: Media
cy: Cyfryngau

en: City
cy: Tref

en: Credit
cy: Credyd
