Media Image Metadata (1.0.5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Country
fa: کشور

en: Category
fa: دسته بندی

en: Media
fa: رسانه

en: City
fa: شهر

en: Source
fa: منبع

en: Caption
fa: عنوان

en: Province
fa: استان

en: Credit
fa: اعتبار

en: Copyright
fa: حق تالیف

en: Headline
fa: عنوان
