Media Image Metadata (1.0.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Country
tr: Ülke

en: Category
tr: Kategori

en: Media
tr: Medya

en: City
tr: Şehir

en: Source
tr: Kaynak

en: Caption
tr: Başlık

en: Copyright
tr: Telif hakkı
