Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Add
es: Agregar

en: Width
es: Ancho

en: Height
es: Alto

en: Media
es: Multimedia

en: pixels
es: píxeles

en: Add @type via URL
es: Agregar @type a través de URL
