Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Add
ug: قوشۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا
