Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Add
ar: إضافة

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع

en: Media
ar: ميديا

en: pixels
ar: بكسلات
