Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Add
ca: Afegeix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: pixels
ca: píxels
