Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Name
fi: Nimi

en: Add
fi: Lisää

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: pixels
fi: pikseliä
