Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Add
gl: Engadir

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: pixels
gl: píxeles
