Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Name
hu: Név

en: Add
hu: Hozzáadás

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: pixels
hu: képpont

en: Add @type via URL
hu: @type hozzáadása webcímen keresztül
