Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Name
is: Nafn

en: Add
is: Bæta við

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Media
is: Margmiðlunarefni
