Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: pixels
lt: pikseliai
