Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Add
lv: Pievienot

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: pixels
lv: pikseļi

en: Add @type via URL
lv: Pievienot @type izmantojot URL
