Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Name
ps: نوم

en: Add
ps: زیاتول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ
