Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: pixels
ro: pixeli
