Media Indiveo (1.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Name
tr: İsim

en: Add
tr: Ekle

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Media
tr: Medya

en: pixels
tr: piksel

en: Add @type via URL
tr: URL'den @type ekle
