Media Kinescope (1.0.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Media
ca: Multimèdia

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
ca: No es pot recuperar la URL remota (@url).
