Media Kinescope (1.0.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Description
da: Beskrivelse

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: @path is not a valid path.
da: @path er ikke en gyldig sti.

en: Thumbnails location
da: Små billeder placering
