Media Kinescope (1.0.0) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Media
et: Meedia

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: @path is not a valid path.
et: @path ei ole korrektne teekond.

en: Thumbnails location
et: Pisipiltide asukoht
