Media Kinescope (1.0.1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት
