Media Kinescope (1.0.1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ
