Media Kinescope (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Media
el: Μέσα

en: Subtitle
el: Υπότιτλος
