Media Kinescope (1.0.1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Media
hi: मीडिया

en: Subtitle
hi: उपशीर्षक
