Media Kinescope (1.0.1) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Subtitle
nl: Ondertitel

en: @path is not a valid path.
nl: @path is geen geldig pad.

en: URI of thumbnail storage directory
nl: URI van de bestandsmap voor miniaturen

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
nl: Kon de externe URL niet ophalen (@url).

en: Thumbnails location
nl: Locatie miniaturen

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
nl: Miniaturen worden bij de bron opgehaald en lokaal opgeslagen op deze URI.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
nl: Kon de miniatuur niet downloaden van {url}.

en: Media item default name
nl: Standaardnaam media-item

en: Thumbnail local URI
nl: Lokale URL miniatuur

en: Resource source URL
nl: URL van bron

en: Failed to download remote thumbnail file due to "%error".
nl: Externe miniatuur downloaden mislukt vanwege '%error'.
