Media Kinescope (1.0.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Subtitle
sv: Underrubrik
