Media Kinescope (1.0.1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Media
th: สื่อ

en: Subtitle
th: คำบรรยาย
