Media Kinescope (1.0.2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Description
az: İzahat

en: Subtitle
az: Altyazı

en: @path is not a valid path.
az: @path etibarlı yol deyil.

en: URI of thumbnail storage directory
az: Miniatür saxlama kataloqunun URI-si

en: Thumbnails location
az: Miniatürlərin yeri

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
az: Yerli istifadə üçün miniatürlər provayderdən götürüləcək. Bu, onların yerləşdiriləcəyi kataloqun URI-dir.

en: @type URL
az: @type URL"

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
az: {url} ünvanından uzaq miniatürü endirmək mümkün olmadı.
