Media Kinescope (1.0.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Description
hu: Leírás

en: Media
hu: Média

en: Subtitle
hu: Alcím

en: @path is not a valid path.
hu: @path nem egy érvényes útvonal.

en: URI of thumbnail storage directory
hu: Előnézet tároló könyvtár URI-ja

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
hu: @url távoli webcím nem érhető el.

en: Thumbnails location
hu: Bélyegképek helye

en: @type URL
hu: @type webcím
