Media Kinescope (1.0.2) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: @path is not a valid path.
lt: @path nėra galiojantis kelias.

en: URI of thumbnail storage directory
lt: Miniatiūrų saugyklos katalogo URI

en: Thumbnails location
lt: Miniatiūrų vieta

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
lt: Miniatiūros bus gaunamos iš teikėjo vietiniam naudojimui. Tai katalogo, kuriame jos bus patalpintos, URI.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
lt: Nepavyko atsisiųsti nuotolinės miniatiūros iš {url}.

en: Media item default name
lt: Numatytasis medijos elemento pavadinimas

en: Thumbnail local URI
lt: Miniatiūros vietinis URI

en: Resource source URL
lt: Ištekliaus šaltinio URL

en: Failed to download remote thumbnail file due to "%error".
lt: Nepavyko atsisiųsti nuotolinio miniatiūros failo dėl "%error".
