Media Kinescope (1.0.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Media
tr: Medya

en: Subtitle
tr: Alt başlık

en: @path is not a valid path.
tr: @path geçerli bir yol değil.

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
tr: Uzak URL (@url) getirilemedi.
