Media Kinescope (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Description
ar: الوصف

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Media
ar: ميديا

en: Subtitle
ar: عنوان ثان
