Media Kinescope (1.0.1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Media
be: Мультымедыя

en: Subtitle
be: Падзагаловак
