Media Kinescope (1.0.1) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Media
bg: Медия

en: Subtitle
bg: Подзаглавие
