Media Kinescope (1.0.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Media
cs: Média

en: Subtitle
cs: Podnadpis
