Media Kinescope (1.0.1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Media
gl: Medios

en: Subtitle
gl: Subtítulo
