Media Kinescope (1.0.1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Media
he: מדיה

en: Subtitle
he: כותרת משנה
