Media Kinescope (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Media
hr: Mediji

en: Subtitle
hr: Podnaslov
