Media Kinescope (1.0.1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Description
id: Deskripsi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Subtitle
id: Subjudul

en: @path is not a valid path.
id: @path bukan jalur yang valid.
